Cennik:

Audyt sklepu internetowego

od 1500 zł
Kompleksowy audyt sklepu internetowego. Sprawdzenie UX, kwestii technicznych działania serwisu, ścieżek zakupowych, SEO, Sprawdzenie trzech wielkości ekranów (laptop, tablet, mobile). Diagnoza wraz z wyszczególnieniem proponowanych zmian.

Audyt strony internetowej

od 800 zł
Cena uzależniona od wielkości badanej strony internetowej. Kompleksowy audyt strony internetowej, UX, SEO.

Landing Page

od 1300 pln
Langing Page z konwersją na kontakty, bez możliwości ecommerce i integracji z systemem email marketing.

Landing Page z ecommerce

od 2500 pln
Landing z możliwością zakupu i bramką płatniczą, dodatkowo płatne opcja na integrację z email marketingiem (zbieranie leadów).

Projekt graficzny na nośnik reklamy zewnętrznej

od 600 pln
Przygotowanie kreacji według wytycznych Zleceniodawcy. Zakup materiałów stockowych. Plik produkcyjny.

SEO – pozycjonowanie serwisu internetowego (AI i topical authority) POZIOM 1

1200 zł /mies.
Cena zawiera analizę widoczności i analizę konkurencji, w tym analizę SERP. Utworzenie dwóch artykułów blogowych przy wykorzystaniu AI, wraz z materiałami graficznymi i kodowaniem HTML/CSS w serwisie.

SEO – pozycjonowanie serwisu internetowego (AI i topical authority) POZIOM 2

1 900 zł /mies.
Cena zawiera analizę widoczności i analizę konkurencji, w tym analizę SERP. Utworzenie czterech obszernych artykułów blogowych przy wykorzystaniu AI, wraz z materiałami graficznymi i kodowaniem HTML/CSS w serwisie.

Uruchomienie kampanii Google ADS – POZIOM 1

800 zł/mies.
Cena zawiera analizę słów kluczowych, ustawienie kampanii reklamowych wraz z podstawową optymalizacją, Cena nie zawiera budżetu reklamowego i materiałów graficznych (nie są wymagane dla reklam tekstowych w wyszukiwarce).

Uruchomienie kampanii Google ADS – POZIOM 2

1 300 zł/mies.
Cena zawiera analizę słów kluczowych, ustawienie kampanii reklamowych w pełnym zakresie wraz z optymalizacją i materiałami graficznymi. Cena nie zawiera budżetu reklamowego.

Uruchomienie kampanii Google ADS – POZIOM 3 e-commerce

od 1 700 zł/mies.
Cena zawiera analizę słów kluczowych, ustawienie kampanii reklamowych w pełnym zakresie wraz z optymalizacją i materiałami graficznymi. Ustawienia konwersji. Cena nie zawiera budżetu reklamowego.

Tytuł projektu:

Poprawa konkurencyjności firmy, utrzymanie istniejących miejsc pracy i stworzenie nowego miejsca pracy w branży reklamowej w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2

Wartość całkowita projektu:

892 409,28 zł

Wartość dofinansowania:

616 705,60 zł

Źródło dofinansowania:

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Program:

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

Działanie/ poddziałanie:

3.2 Innowacje w MŚP

Cel i krótki opis projektu:

Celem projektu jest poprawa konkurencyjności, stworzenie nowego 1 miejsc pracy i utrzymanie istniejących w firmie działającej w branży reklamowej, w związku zagrożeniami powstałymi w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2. Dzięki projektowi możliwe będzie stworzenie nowej usługi w przedsiębiorstwie polegającej na wykonywaniu usługi instalacji banerów reklamowych oraz innych zleconych instalacji za pomocą 29 m. podnośnika koszowego, dzięki czemu firma nie tylko poszerzy swój obszar działania, ale także zagospodaruje potencjał rozwojowy wynikający z szerokiej grupy klientów obsługiwanych obecnie przez Wnioskodawcę. Realizacja projektu przełoży się na stworzenie dodatkowego źródła przychodów
w firmie stanowiącego alternatywę dla niestabilnej sytuacji w branży reklamowej. W ramach projektu zostanie stworzony dla
potrzeb firmy program zarządzający działalności przedsiębiorstwa i umożliwiający pracę zdalną.

Termin realizacji:

2020-09-01 – 2021-08-31

Zmieniamy naszą stronę internetową

Przepraszamy,  jesteśmy w trakcie zmiany naszego serwisu internetowego.

Część stron, linków czy poszczególnych elementów serwisu jeszcze nie działa prawidłowo.